מחזור משכנתא: במה צריך להתחשב לפני שממחזרים?

הגעתם למסקנה כי אתם מוכרחים למחזר את המשכנתא? כמוכם יש עוד לא מעט אנשים אחרים שנמצאים בדיוק באותה הסיטואציה. מחזור משכנתא הוא תהליך לא קל, אך הוא עשוי להיות מאוד משתלם. כל מי שימחזר את המשכנתא בצורה נכונה יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים. אם גם אתם רוצים לחסוך לא מעט, אנו ננסה להסביר לכם כיצד לעשות זאת. במאמר הבא נציין בפניכם את כל הדברים שתצטרכו להתחשב בהם לפני המחזור. עוד לפני שתתחילו את התהליך תוודאו כי הכל מתבצע בצורה שמתאימה לכם. כך לא תביאו את עצמכם לסיטואציה שבה תתחרטו על הצעד שעשיתם.

מחזור משכנתא רק אחרי סקר שוק

אחרי שהחלטתם למחזר את המשכנתא, תזכרו כי הכוח נמצא בידיים שלכם. הבנקים ירצו שתיקחו את המשכנתא החדשה דרכם על מנת להרוויח על הריבית. לכן עוד לפני המחזור כדאי לכם מאוד לבצע סקר שוק בין הבנקים השונים. תוכלו אפילו לבחון גם אפשרות לקחת משכנתא מגופים חוץ בנקאיים. סקר שוק הוא הכרחי גם אם תרצו לקחת הלוואה כנגד נכס או כל הלוואה אחרת. אם תנצלו את הכוח שיש לכם בידיים, השמיים הם הגבול. תמצאו את עצמכם מרוויחים וחוסכים בו זמנית.

הלוואה כנגד דירה

תאתרו את הבעיה במשכנתא הישנה

מחזור משכנתא זוהי לא סיסמה שזורקים אותה לאוויר. גם אם תגיעו עם המון אנרגיות חיוביות, זה לא תמיד יהיה מספיק. לעיתים אתם תחזרו בדיוק על אותן הטעויות שעשיתם עם המשכנתא הראשונה. איך תוכלו למנוע מעצמכם לחזור בדיוק על אותן הטעויות? תנסו להבין איפה הייתה הבעיה במשכנתא הישנה. ברגע שתאתרו את הבעייתיות של המשכנתא הישנה, תוכלו לקחת משכנתא חדשה ללא בעיה. לא רק שתיקחו משכנתא שתכסה את המשכנתא הישנה היא גם תתאים לכם פי כמה.

 

עמלת פירעון מוקדם של המשכנתא

על מנת לבצע מחזור משכנתא יהיה עליכם לחסל את המשכנתא הישנה. העניין הוא שלא מעט בנקים גובים עמלות גבוהות הקשורות לפירעון מוקדם של המשכנתא. המשמעות היא שלא תמיד יהיה לכם משתלם לחסל את המשכנתא הישנה. לפני שתעשו צעד לכאן או לכאן, תבחנו את כל העלויות שתצטרכו לשלם. רק לאחר מכן תעשו את הבדיקות המעמיקות לגבי כדאיות העסקה.

מחזור משכנתא אחרי התייעצות מקיפה

אנו מציעים לכם בחום לבצע התייעצות מקיפה עם אנשי מקצוע מנוסים. הרי לא בכל יום אתם תמצאו את עצמכם בעמדה שבה תוכלו למחזר את המשכנתא הישנה. אותם מומחים בתחום המשכנתאות יספקו לכם כל מיני טיפים חשובים. חלק מהטיפים האלה יהיו כאלה שישנו את כל הראייה שלכם. פתאום תוכלו לשים לב לכל מיני דברים שלא ידעתם שהם קיימים. כמו שאמרנו לא פעם – זה לא קל למחזר את המשכנתא, תעבדו עם האנשים הנכונים.