keneged-neches.co.il, מדיניות פרטיות.

עדכון אחרון: 18/09/2022

אנחנו, בkeneged-neches.co.il מעריכ‫ים‬ מאוד את הפרטיות שלך. לכן, ניסחנו מדיניות פרטיות זו כדי להבהיר לך בדיוק מה המידע שישמר על אודותיך, כיצד יעשה בו שימוש, למי תנתן גישה אליו, ומהן הדרכים בהן ניתן לקבל עותק מהמידע או לתקנו, במקרה שהוא אינו נכון או עדכני.

מדיניות הפרטיות שלנו משתמשת בגופן עברית רב־מגדרית, ומציעה שפה מכילה לכל משתמשי השירות שלנו. היא נוצרה על ידי מחולל מדיניות הפרטיות של יהונתן קלינגר, אך יהונתן אינו ערב לטיבה של המדיניות, והוא לא בדק את הנתונים שהוזנו בטפסים. השימוש במדיניות פרטיות זו הוא על אחריות המשתמשים‬ בלבד, ובהתאם למידע שהוזן. אם אינך רואה מדיניות זו כראוי, אנא דאגי להציגה באמצעות הגופן ובהתאם להדרכה המפורטת באתר "עברית רב־מגדרית".

מי אנחנו?

אתר תוכן המכיל מאמרים בנוגע להלוואות.

האם אתה‬ חייב למסור לנו מידע?

בהתאם לסעיף 11 לחוק הגנת הפרטיות, הרי שכל פניה ל‫א‬נשים לקבלת מידע על אודותיה‫ם‬ מחייבת ליידע אות‫ם‬ האם יש חובה חוקית למסירת המידע, או שמסירת המידע תלויה ברצונם‬ הטוב של מוסרי‬ המידע. במקרה זה, לא. אין חובה לספק את המידע, והעברת המידע תלויה ברצונם החופשי של נושא‫י‬ המידע.

מה המידע הפרטי שאנחנו שומרים‬ עלייך?

במשפט: כאשר אתם משתמשים בשירות ויוצרים איתנו קשר, אנחנו עשוייים‬ לשמור מידע על אודותיך. מידע זה יכול שיהיה מידע מזהה, ויכול שיהיה מידע שאינו מזהה. המידע המזהה שאנחנו נשמור הוא שמך המלא, פרטי התקשרות, כגון מספר הטלפון שלך וכתובת הדואר האלקטרוני שלך, מזהה ייחודי, כגון כתובת IP, מזהה UDID, או מזהה פרסום, מידע מזהה נוסף שימסר לנו באמצעות השירות וכן כל מידע שיועבר לנו במהלך השירותים, או באמצעות טפסי יצירת קשר.

מה המידע הלא-מזהה שישמר על אודותייך?

גם מידע שאינו מזהה עשוי עדיין לאפשר לאחר‫ים‬ ללמוד על אודותיך. לכן, חשוב שתדע שאנחנו שומר‫ים את המידע הבא ואותו בלבד: מידע טכני, כגון סוג הדפדפן ומידע בנוגע לתוספים והגדרות במכשיר, מידע מפולח, אשר מאפשר לחלק את המשתמש‫ים שלנו לקבוצות מותאמות, מידע בנוגע לעמודים הנצפים, לשימוש בשירות וכדומה וכן מידע טכני שיתקבל במהלך התקשורת עמך.

כיצד מידע על אודותיך נאסף?

הדרך בה מידע נאסף משפיעה על השיקולים בשימוש בשירותים שלנו. לכן, חשוב שנספק מידע בדיוק לגבי איסוף המידע שלך. אנחנו אוספ‫ים‬ את המידע שנמסר לנו בזמן השימוש בשירות שלנו, וגם מקבל‫ים‬ פרטים מאחר‫ים‬, כגון רשתות חברתיות שנעשה בהן שימוש במהלך השירות או שירותי צד שלישי דומים.

כיצד נעשה שימוש במידע על אודותיך?

הדרך בה נשתמש במידע עלייך משפיעה על הבחירות השונות, והם המטרות הרלוונטיות לעיבוד המידע. אנחנו לצרכי מתן השירות, לצרכי פרסום, שיווק ומכירות, נעביר חלק מהמידע לשותפים העסקיים שלנו, מייצרים‬ פרופילים לספק שירותים בצורה טובה יותר ואם נתבקש על ידך להעביר מידע לגורם מסוים, אנו נעשה זאת.

למי עוד יש גישה למידע?

ככלל, ככל שלפחות ‫א‬נשים יש גישה למידע על אודותיך, כך יותר טוב. במקרה של השירות שלנו, יש גישה לעובד‫ים‬ שלנו, תחת חובת סודיות, לשותפ‫ים‬ עסקיים שלנו, המשתמשים‬ במידע לצרכיהם‬, לרשויות אכיפת חוק, אם אלו יציגו דרישה מוסמכת, למשתמשים‬ אחר‫׊׉‬ בשירות, אית‫ם‬ יצרת‫ם‬ קשר; כמו כן, יתכן כי במקרים מסוימים אנחנו נספק גישה זמנית למי שדרושה לנו לאספקת השירות, תחת הסכם עיבוד מידע ספציפי.

מיהם הצדדים השלישיים להם יש גישה?

צדדים שלישיים הם שירותים חיצוניים המקבלים גישה למידע ומסייעים לנו במתן השירות. כל אחד מהם חותם על מסמך שנקרא "הסכם עיבוד מידע" ובתרחיש אופטימלי, נערכה בדיקת נאותות לפי הנחיות הרשות להגנת הפרטיות על שימוש במיקור חוץ. במקרה שלנו, facebook, outbrain, lucky orange

כיצד אנחנו יכולים‬ לצור איתך קשר?

ככל שאנחנו נשלח יותר פניות, כך את‫ם‬ עשוי‫ם‬ להרגיש מוטרד‫ים‬ יותר ופרטיותך תפגע. לכן, חשוב שנבהיר בדיוק מהם הצפיות שלנו ממערכת היחסים. , אנחנו עוד עשוי‫ים לצור איתך קשר במקרה בו רשות מוסמכת תבקש שנעשה זאת.

האם אתה‬ יכול לעיין במידע, לתקן או לעדכן מידע הנוגע אלייך?

בהתאם לסעיף 13 לחוק הגנת הפרטיות, זו זכותך לעיין במידע השמור עלייך. בהתאם לסעיף 14 לחוק, תוכל לעדכן או לתקן מידע שאינו עדכני עוד. על פי החוק הישראלי, אין חובה לאפשר לך למחוק מידע, אך אם תפנה לממונה על הגנת הפרטיות במאגר, הו‬‬‫א‬ ‫וכל לספק לך מענה ספציפי לסוגיה זו.

ומה עם עוגיות?

עוגיה היא קובץ קטן שמושתל על המחשב שלך, ומאפשר לנו לחסוך מילוי פרטים כמו פרטי התחברות והתקשרות בכל עמוד. מצד שני, גורמ‫ים‬ עוינ‫ים יכול‫ים להשתמש בעוגיות כדי לעקוב אחריך לאורך הרשת. במקרה של השירות שלנו, אנחנו משתמשים‬ בעוגיות שלנו ושל צדדים שלישיים.

ומה עם אירועי אבטחה?

נכון להיום, החוק הישראלי אינו מחייב בעל‫י מאגר מידע לעדכן אותך על אירועי אבטחת מידע שהתרחשו, אלא דורש כי הדיווח יגיע לרשות להגנת הפרטיות. אלא, שתמיד בעלי‬ מאגר יכול‫ים‬ לספק לך הגנה טובה יותר. במקרה שלנו, אנחנו עומד‫ים‬ בחובה החוקית, ונדווח במקרה שבו רשות מוסמכת תורה לנו לדווח על אירוע אבטחה. תלונות תבחן לפי שיקול דעתנו.

ממונה הגנת הפרטיות

ממונה הגנת הפרטיות במאגר ה‫וא‬ עומרי בדש. ניתן לצור עמו‬ קשר בכתובת הדואר האלקטרוני omri@badash-law.co.il.

שינויים ועדכונים

ככל שיהיו שינויים ועדכונים במסמך זה, אנו נביא אותם לידיעתך בהקדם, על ידי עדכון אתר האינטרנט שלנו, או על ידי שליחת הודעה לכלל המשתמשים‬ שלנו.